Alternet i Adblast czy to SCAM? Może jedno wielkie oszustwo!?

Na stronie Adblast działa wszystko w identyczny sposób jak w FutureAdPro z małymi różnicami i kwotami oraz czasem na zarobienie od inwestycji. Nie będziemy rozpisywać się o zasadach bo nie chodzi tu by ich reklamować tylko ostrzec przed oszustwem na bardzo szeroką skalę.

Alternet i Adblast czy to SCAM? Może jedno wielkie oszustwo!?

W czasie kiedy zaczęliśmy „zarabiać” strona miała mały problem z naliczeniami. Kiedy nasz redaktor napisał do administracji że w naliczeniach jest błąd i prosi o naprawienie został zignorowany. Kiedy napisał nasz redaktor, że opisze cała sytuację na Wykopie został zablokowany na platformie społecznościowej i w wiadomości prywatnej zastraszony, że sprawą zajmą się prawnicy firmy.

Pisownia oryginalna:

AdBlast Pomoc

2018-08-27 10:18:33

Witamy, Pana aktywność na portalu społecznościowym Alternet została odebrana jako działanie na niekorzyść firmy, promująca treści niezgodne z regulaminem oraz niezgodne z prawą. Kolejne ostrzeże zakończy się zablokowaniem dostępu do wszystkich platform Alternet LLC. W przypadku nie zaniechania działań, pomówienia i oskarżenia zostaną przesłane do kancelarii prawnej zajmującej się sprawami niszczenia wizerunku firmy. Pozdrawiamy Alternet

Taka treść daje wiele do myślenia.

No cóż dalej klikaliśmy w te reklamy i powoli zarabialiśmy w systemie. Kiedy wykupiliśmy maksymalną ilość paczek reklamowych postanowiliśmy zacząć wypłacać nasz zarobek. Pierwsza wypłata została dokonana 2019-04-12 14:44:07 i kilka kolejnych. Wypłaty nie zostały zrealizowane i nie dotarły na nasz portfel.

Pisząc ten artykuł nasza redakcja nie otrzymała do tego czasu żadnego wyjaśnienia dlaczego nie zostały przesłane jej naliczone środki. Nikt nie potrafi udzielić też informacji czy system czasem już nie padł a masa ludzi nie została oszukana. Ktoś w perfidny sposób wpadł na pomysł jak oszukiwać w nowoczesny sposób masę ludzi na całym świecie nie tylko w Polsce. Ludzie czekają na wypłaty podobno niektórzy je dostają ale nie ma żadnych dowodów. Obawiamy się że liderzy którzy ostro promowali ten sposób na zarabianie online faktycznie dostają jakąś część wypłat by nie było że system zwyczajnie padł. Bo żeby to miało działać muszą wchodzić kolejne osoby i kupować paczki z reklamami. Jak ich zabraknie właściciel tego systemu nie będzie miał pieniędzy na wypłaty.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0