Kryzys finansowy tuż za rogiem? | 210 mld $ ostatniego dodruku FED to więcej, niż kapitalizacja BTC!

Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych wydrukowała w tym miesiącu kolejne, astronomiczne ilości dolarów. Aktualny bilans FED zbliża się w tej materii do 4 bilionów dolarów. Czy czeka nas kryzys finansowy większy, niż ten z 2008 roku? Bilans Fed zbliża się do 4 bilionów $ Jak zauważył 21 października ekspert kryptowalutowy Dennis Parker, od połowy września FED […] Artykuł Kryzys finansowy tuż za rogiem? | 210 mld $ ostatniego dodruku FED to więcej, niż kapitalizacja BTC! pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Kryzys finansowy tuż za rogiem? | 210 mld $ ostatniego dodruku FED to więcej, niż kapitalizacja BTC!
kryzys finansowy

Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych wydrukowała w tym miesiącu kolejne, astronomiczne ilości dolarów. Aktualny bilans FED zbliża się w tej materii do 4 bilionów dolarów. Czy czeka nas kryzys finansowy większy, niż ten z 2008 roku? Bilans Fed zbliża się do 4 bilionów $ Jak zauważył 21 października ekspert kryptowalutowy Dennis Parker, od połowy września FED […]

Artykuł Kryzys finansowy tuż za rogiem? | 210 mld $ ostatniego dodruku FED to więcej, niż kapitalizacja BTC! pochodzi z serwisu BitHub.pl.