Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii | „Dopuszczamy wykorzystanie blockchainu”

W odpowiedzi na prośby, które nadsyłacie do naszej Redakcji chcielibyśmy przypomnieć temat Prostej Spółki Akcyjnej. Okazuje się, że nie wszyscy jeszcze o tym słyszeli. Warto zatem naświetlić projekt, który w opinii Ministerstwa ma pomóc polskim startupom w prowadzeniu działalności w kraju, wzmocnić ich rozwój i zahamować eksportowanie polskich pomysłów za granicę. Co więcej, uwzględniono w […] Artykuł Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii | „Dopuszczamy wykorzystanie blockchainu” pochodzi z serwisu BitHub.pl.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii | „Dopuszczamy wykorzystanie blockchainu”
blockchainu

W odpowiedzi na prośby, które nadsyłacie do naszej Redakcji chcielibyśmy przypomnieć temat Prostej Spółki Akcyjnej. Okazuje się, że nie wszyscy jeszcze o tym słyszeli. Warto zatem naświetlić projekt, który w opinii Ministerstwa ma pomóc polskim startupom w prowadzeniu działalności w kraju, wzmocnić ich rozwój i zahamować eksportowanie polskich pomysłów za granicę. Co więcej, uwzględniono w […]

Artykuł Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii | „Dopuszczamy wykorzystanie blockchainu” pochodzi z serwisu BitHub.pl.